Z dniem 1 sierpnia ks. kan. Dariusz Zagórski został mianowany dyrektorem diecezjalnego wydawnictwa Tuba Dei, natomiast z dniem 1 września ks. Maciej Kępczyński obejmie funkcję dyrektora Studium Muzyki Kościelnej Diecezji Toruńskiej im. ks. Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego.

Nowo nominowanym życzymy mocy Ducha Świętego w pełnieniu obowiązków.