Tegoroczny program przedstawia się następująco:

KONCERT INAUGURACYJNY
28 września (sobota), godz. 20:00

kościół pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny (Stawki)
"O Happy Day"
Mietek Szcześniak i Gospel Joy


5 października (sobota), godz. 20:00
kościół pw. św. Michała Archanioła (Rybaki)
"Leçons de ténèbres"
Magda Aniszkiewicz - sopran
Ewelina Głowińska - sopran
Paweł Głowiński - organy

12 października (sobota), godz. 20:00
kościół pw. św. Antoniego (Wrzosy)

Julita Bobrzecka - sopran
Ewelina Kuc - sopran
Damian Giczewski - baryton
Zespół Wokalny Simultaneo
Maksym Zajączkiewicz - pozytyw organowy
Karol Kisiel - dyrygent


18 października (piątek), godz. 20:00
kościół pw. św. Józefa (Bielany)

Exploratori Vocal Ensemble

26 października (sobota), godz. 20:00
kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy (Bielawy)

Jan Kieszkowski - harmonijka ustna
Schola Sacerdotum
Ks. Mariusz Klimek - kantor, dyrygent