Pielgrzymkę rozpocznie Apel Jasnogórski 23 maja (sobota) o godz. 21.00; rozważania poprowadzi ks. bp Romuald Kamiński, przewodniczący Zespołu KEP ds. Służby Zdrowia.
Transmisja on-line będzie dostępna na portalu Jasnej Góry oraz w TV Trwam.

W niedzielę, 24 maja o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza Święta w Kaplicy Cudownego Obrazu, która będzie transmitowana przez program TVP 1.

Zachęcamy również do zapoznania się z materiałami modlitewnymi dostępnymi na stronie internetowej: www.torun.kdsz.pl.

Z pamięcią w modlitwie
ks. Dariusz Zagórski
Diecezjalny Duszpasterz Służby Zdrowia