Nauka w studium odbywa się na dwu kierunkach:

1)    ORGANISTA
2)    KANTOR

Kandydaci w dniu inauguracji winni przedstawić następujące dokumenty:

1) podanie
2) opinia ks. Proboszcza
3) świadectwo maturalne - jeżeli nie ma, to ostatnio uzyskane świadectwo szkolne
4) ewentualny dyplom lub świadectwo szkoły muzycznej
5) 3 zdjęcia

Wspomniane dokumenty można też przesyłać na adres:


Studium Muzyki Kościelnej Diecezji Toruńskiej
Kuria Diecezjalna Toruńska
ul. Łazienna 18
87-100 TORUŃ


Inauguracja roku odbędzie się w sobotę 29 sierpnia 2020 roku o godz. 9.00 w nowej siedzibie Studium Muzyki Kościelnej Diecezji Toruńskiej w Toruniu - w budynku Wyższego Seminarium Duchownego przy placu bł. Stefana Frelichowskiego 1.


Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie:
www.muzyka.diecezja.torun.pl

bądź u dyrektorów studium:   
ks. Mariusza Klimka, tel. 603 94 36 94
ks. Macieja Kępczyńskiego, tel. 602 142 621


Dyrektor Studium Muzyki Kościelnej
Diecezji Toruńskiej

Ks. dr Mariusz Klimek