Nieszporom przewodniczył rektor WSD ks. kan. Stanisław Adamiak. Po wspólnej modlitwie zgromadzono się w refektarzu seminaryjnym gdzie po złożeniu życzeń mieszkańcy zasiedli do wspólnego stołu, a po spożytej wieczerzy wigilijnej rozpoczęło się wspólne śpiewanie kolęd.

Zdjęcia: SAI