Rekolekcje będą okazją do zastanowienia się nad tym, co każdy z nas robi w Kościele i  po co tam jest.

Organizatorzy zapraszają do zapisów wszystkich młodych chętnych, nie tylko członków Katolickiego Sttowarzyszenia Młodzieży.  Link do formularza zgłoszeniowego: https://tiny.pl/cf8xr

Rekolekcje poprowadzi ksiądz Mariusz Zawacki - asystent oddziału KSM przy parafii M. Kolbego w Toruniu.