Kapłan przypomniał zebranym znaczenie darów Ducha Świętego i Jego realnej, codziennej obecności w naszym życiu. Wszyscy uczestniczący w czuwaniu mieli czas na osobistą modlitwę. Przez całe czuwanie wierni mogli również skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania, w konfesjonale czuwał ks. Maciej Kozłowski wikariusz naszej parafii. Nie zabrakło również ks. proboszcza Stanisława Kadzińskiego, który zawsze wspiera wszelkie inicjatywy w naszej parafii i jest gotów trwać z nami na modlitwie. Całość zakończyliśmy Apelem Jasnogórskim wzywając tym samym Matkę Bożą do wstawiennictwa za nami.

Małgorzata Grabowska