Spotkania modlitewne Pieszej Pielgrzymki Diecezji Toruńskiej na Jasną Górę
„Niesiemy pomoc Ojcu Świętemu" to hasło, które towarzyszy Pieszej Pielgrzymce Diecezji Toruńskiej na Jasną Górę nieprzerwanie od momentu jej powstania.
Kustosz sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. JPII w Toruniu, o. Andrzej Laskosz CSsR, kierownik Pieszej Pielgrzymki Diecezji Toruńskiej na Jasną Górę, ks. Bartłomiej Surdykowski i przewodnicy grup zapraszają na spotkania modlitewne, które odbywać się będą w sanktuarium.
Najbliższe spotkanie odbędzie się 21 lutego! Rozpoczęcie różańcem o godz. 11.15, następnie o godz. 12.00 sprawowana będzie Msza św.
Proponowane spotkania modlitewne są zaproszeniem zarówno dla pielgrzymów podejmujących trud pieszego pielgrzymowania, jak i dla tych, którzy nie mogą wyruszyć na szlak, ale pragną włączyć się w pielgrzymowanie duchowe poprzez modlitwę. W ten sposób każdy może stać się uczestnikiem pielgrzymki. Każde spotkanie ma charakter modlitewno-pokutny i stanowi okazję do wspólnego zawierzenia Bogu pielgrzymów, Ojca Świętego oraz wszystkich intencji związanych z drogą wiary.
Najbliższe spotkanie odbędzie się 21 lutego! Rozpoczęcie różańcem o godz. 11.15, następnie o godz. 12.00 sprawowana będzie Msza św.
Proponowane spotkania modlitewne są zaproszeniem zarówno dla pielgrzymów podejmujących trud pieszego pielgrzymowania, jak i dla tych, którzy nie mogą wyruszyć na szlak, ale pragną włączyć się w pielgrzymowanie duchowe poprzez modlitwę. W ten sposób każdy może stać się uczestnikiem pielgrzymki. Każde spotkanie ma charakter modlitewno-pokutny i stanowi okazję do wspólnego zawierzenia Bogu pielgrzymów, Ojca Świętego oraz wszystkich intencji związanych z drogą wiary.